Щорічна доповідь НУО «Громадська оцінка національної екологічної політики»

25 грудня 2012 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулась презентація щорічної доповіді НУО «Громадська оцінка національної екологічної політики» за 2011 рік.

Під час презентації було озвучено вітальне слово від Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова, в якому зазначалось, що міністерство готове співпрацювати з усіма інститутами громадянського суспільства і для цього діє громадська приймальня, урядовий контактний центр, пряма телефонна лінія Міністерства екології та природних ресурсів України. Нової якості і активності набула Громадська рада при Мінприроди, у якій сформовані комісії, що координуватимуть різні напрямки діяльності екологічного спрямування. Також у міністерстві забезпечується своєчасність розгляду звернень громадян відділом взаємодії із ЗМІ та консультацій з громадськістю.

«Сподіваюсь, що спільно з Вами ми знайдемо ті дієві механізми, які допоможуть нам адаптувати наше законодавство до європейських стандартів, покращити екологічну ситуацію в Україні, утвердити демократичні принципи співпраці влади і громадськості, а головне – зберегти наше довкілля для майбутніх поколінь», — сказав керівник міністерства.

У презентації взяли участь представники неурядових організацій екологічного спрямування, а також представники структурних підрозділів Міністерства екології та природних ресурсів України.

Нагадаємо, що публікація Міністерством щорічної доповіді НУО «Громадська оцінка національної екологічної політики» є важливим показником виконання зобов’язань України в рамках Угоди про фінансування між Україною та ЄС «Підтримка реалізації Стратегії державної екологічної політики України».

Проект щорічної доповіді, підготовлений Робочою групою, був обговорений 30 листопада — 8 грудня 2012 року широкими колами громадськості на п’яти регіональних засіданнях (загалом 222 учасники з більше ніж 200 організацій надали більше 600 коментарів і пропозицій). Свої доповнення та пропозиції у текст ГОЕП також внесла і ВГО «Громада Рибалок України».

Джерело

  PublicAssessmentReport2011UKR.pdf (4,4 MiB, 1 940 hits)

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.