Загальнонаціональний антикорупційний форум України

Нажмите на изображение для увеличения
 
30 листопада 2012 року у Києві відбувся 1 Загальнонаціональний антикорупційний форум України в приміщенні Українського дому на який була запрошена і взяла участь ВГО «Громада Рибалок України». Тема заходу «Роль і місце органів виконавчої влади, місцевовго самоврядування та громадьскіх організацій у запобіганні та протидії корупції в Україні».
Фактично, це був відгук прогресивних сил України на рішення XV–ої Міжнародної Антикорупційної Конференції (ІАСС), що пройшла у Бразилії з 7 по 10 листопада 2012 року.Провідною темою Форуму були питання практичної реалізації заходів щодо виявлення та подолання проявів системної корупції в органах державного управління, місцевого самоврядування, суспільно-громадських об`єднаннях та організаціях.
На форумі були присутні не тільки представники державних установ найвищих рівнів влади України (апарат Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України і т.д.), представники урядів багатьох закордонних країн, а і керівники громадських організацій України.
Зважаючи на такі напрямки діяльності ГРУ, як захист законних прав і інтересів рибалок-любителів та охорона навколишнього природного середовища – ВГО «Громада Рибалок України» також була учасником Форуму.
Після наполегливої та плідної роботи, шляхом голосування всіх уповноважених учасників Форуму було визначено найближчі плани, серед яких:
1. Вирішено, що в Україні, зважаючи на стан корупції на всіх рівнях влади — буде проведено наступну, XVI-ту Міжнародну Антикорупційну Конференцію. Сформовано склад робочої групи, що її готуватиме;
2. Створено Координаційну Раду по боротьбі з системною корупцією з функцією можливості організації експертних досліджень (на предмет корупційного ризику) всіх адміністративних реформ (згідно Указу Президента України від 09.12.2010 року № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів влади»), експертної оцінки щодо розділення господарських та контрольних функцій в усіх органах державної влади (ГРУ увійшла в склад Координаційної Ради);
3. Створено Робочу групу з питань формування Положення про діяльність Координаційної Ради по боротьбі з системною корупцією з функцією можливості організації незалежних експертних досліджень (на предмет корупційного ризику) всіх адміністративних реформ, експертної оцінки щодо розділення господарських та контрольних функцій в усіх органах державної влади.
Загалом, всі учасники Загальнонаціонального Антикорупційного Форуму України лишились задоволеними перебігом подій. Сподіваємося, робота всіх вищеперерахованих робочих груп буде плідною та корисною руху демократичних процесів в Україні.
Автор фото А. Гранат
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.