Archive for Август, 2012

Вітання із Днем Незалежності України

Пятница, Август 24th, 2012

Шановні співвітчизники та однодумці!

Від імені ВГО «Громада Рибалок України» щиро вітаю вас із 21-ю річницею Незалежності України!

Цей день є результатом тривалої боротьби українського народу за право мати свою державу і бути господарем на своїй землі. Сердечно бажаю, щоб це свято стало гарним стимулом для натхненної щоденної праці заради добробуту нашого народу, реалізації його потенціалу, і нехай ваші добрі справи примножать славу рідної держави!

(далее…)

Международный день левшей

Понедельник, Август 13th, 2012

Поздравляю всех левшей с нашим международным днем! 

Международный день леворуких (International Lefthanders Day) впервые отметили 13 августа 1992 года по инициативе британского Клуба левшей, созданного в 1990 году.

В этот день левши всего мира стремятся привлечь внимание производителей товаров к необходимости учитывать и их удобства, устраивают разнообразные мероприятия и соревнования. Согласно статистическим данным, около 10% населения Земли — левши.

(далее…)

Громада Рибалок України відбила судовий позов Держрибагентства

Суббота, Август 4th, 2012

В Україні стався надзвичайний й унікальний прецедент — державний орган виконавчої влади позивався в суд на громадську організацію! Уявляєте? 

Як нещодавно з’ясувалося, 05.04.2012 Державне агентство рибного господарства України звернулося до Оболонського районного суду м. Києва с позовом про захист своєї ділової репутації до президента Всеукраїнської громадської організації «Громада Рибалок України» Неліпи Андрія Володимировича (тобто до мене). З невідомих причин ми на протязі 3 місяців не отримували будь яких повідомлень, але нарешті таки дізналися про цей ганебний і надзвичайний факт, та одразу прийняли виклик. 

(далее…)