Archive for Июль, 2012

За браконьєрами полюватимуть не тільки на воді, але й під водою

Воскресенье, Июль 22nd, 2012
Рибалки-любителі та підводні мисливці домовились разом боротись з браконьєрством. Відтепер громадський контроль, та боротьба з браконьєрством у рибній сфері, буде здійснюватись спільно – і на воді, і під водою.

Активісти ВГО «Громада Рибалок України» та ВГО «Федерація підводного спорту та підводної діяльності України», 20 липня ратифікували підписаний у червні «Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво». Відтепер цей документ стане підґрунтям для подальшого взаємовигідного співробітництва між провідними організаціями України, які представляють та захищають інтереси сотень тисяч громадян у любительському і спортивному рибальстві та підводній діяльності.Яку практичну користь може мати така співпраця? Рейдові групи зазвичай складаються з державних і громадських інспекторів, представників місцевих органів влади, контролюючих та правоохоронних структур, які разом здійснюють природоохоронний контроль по берегах водойм та на плавзасобах, на поверхні води. І навіть якщо вони помічають порушника з аквалангом, або браконьєра, що видає себе за підводного мисливця – він зазвичай скидає на дно свою зброю та вбиту рибу, зібраних раків, крабів, мідій (щоб пізніше повернутись та забрати улов і свої речі). Немає речових доказів – нічого пред’явити для складання протоколу у момент затримання. Схожа ситуація і з браконьєрами на човнах, які також намагаються скинути за борт незаконно видобуті водні живі ресурси та заборонені знаряддя лову. Але тепер у кожну рейдову групу буде можливість додавати відповідно екіпірованого експерта-підводника і жоден порушник не уникне відповідальності. Крім того, дуже багато сіток ставиться порушниками глибоко на дні, без розпізнавальних знаків на поверхні. Тепер є краща можливість перевіряти водойми на предмет наявності заборонених знарядь лову та вилучати їх.

(далее…)

В Канаде найден гриб весом 26 кило

Пятница, Июль 13th, 2012

Житель канадской Британской Колумбии нашел гриб, который весит около 26 килограммов, сообщает UPI. 62-летний Кристиан Террьен обнаружил гигантский дождевик во время прогулки, которую он совершал в компании своего сына Себастьена.

(далее…)

Особенности столичной рыбалки

Воскресенье, Июль 8th, 2012

Пословица «рыбачил до вечера, а поужинать – нечего» в наши дни стала как никогда актуальной. Эксперты в один голос заявляют: ситуация с рыбалкой в киевских водоемах крайне плачевна. За последние 20 лет из вод Днепра исчезла практически вся рыба, контроль же над браконьерством отсутствует. Есть ли будущее у столичной рыбалки, разбирался «Обозреватель».

(далее…)

День рыбака: рыбалка на капустном поле и козел вместо улова

Пятница, Июль 6th, 2012

Байки, приметы и советы новичкам от бывалых.

(далее…)