Апеляційну скаргу Держрибагентства проти ГРУ відхилено

10.08.2012 Державне агентство рибного господарства України звернулося до Апеляційного суду м. Києва з апеляційною скаргою на рішення Оболонського районного суду м. Києва від 31.07.2012 у цивільній справі № 2-2500/12 (суддя Яценко Н.О.) за позовом Держрибагентства до президента ВГО «Громада Рибалок України» Неліпи А.В. про захист своєї ділової репутації та спростування інформації.

Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения

Як ми вже повідомляли, ГРУ відбила судовий позов Держрибагентства на першому ж засіданні суду 31.07.2012. Наше переконливе й аргументоване заперечення було повністю підтримано суддею. З позовом, матеріалами справи, запереченням та резолюцією суду ви можете ознайомитися ТУТ

25.10.2012 Апеляційний суд м. Києва розглянув апеляційну скаргу Держрибагентства у відкритому судовому засіданні. Коллегія суддів судової палати в цивільних справах (судді Чобіток А.О., Немировська О.В., Ящук Т.І.) прийшла до висновку що суд першої інстанції вирішив справу на користь ГРУ обгрунтовано, законно і у відповідності до правових норм. Доводи апелляційної скарги це рішення не спростовують та підстави для його скасування відсутні.

Суд ухвалив апеляційну скаргу Держрибагентства відхилити та рішення Оболонського районного суду м. Києва від 31.07.2012 залишити без змін.

Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения Нажмите на изображение для увеличения

З черговою перемогою громадськості вас, друзі!   

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.