Archive for the ‘Рыбалка в Украине’ Category

Пропозиція ДАРГ щодо риболовлі на КВХ

Четверг, Январь 3rd, 2019

Друзі! Хто рибалить на КВХ? 🎣 Є важлива тема для обговорення (максимальне поширення) ⚠️ З огляду на жорстку позицію ГРУ (Громада Рибалок України — Fishermen Community of Ukraine) щодо заборони промислу та розвитку рекреаційного рибальства в прісних водоймах, у ДАРГ (Держрибагентство України) запропонували в якості експерименту на верхній частині Київського водосховища закрити рибний промисел на 10 років, створивши там СТРГ (спеціальне товарне рибне господарство) суто під рекреаційне рибальство на окреме ДП (державне підприємство) в сфері управління ДАРГ 💼 (далее…)

Громада Рибалок України: Зараз ми боремося проти узаконеного браконьєрства

Вторник, Февраль 5th, 2013

ГРУмадяне

За приблизними підрахунками  експертів, в Україні налічується близько 12 мільйонів любителів риболовлі, а це чверть всього населення держави. Як показує практика, це освічені, активні та цілеспрямовані громадяни, які можуть не лише захищати свої особисті інтереси, а й діяти на благо всього суспільства. Про діяльність першої риболовної громадської організації в Україні ГУРТ у форматі PRоГОну дізнавався у Андрія Неліпи, президента ВГО «Громада Рибалок України».

(далее…)

Особенности столичной рыбалки

Воскресенье, Июль 8th, 2012

Пословица «рыбачил до вечера, а поужинать – нечего» в наши дни стала как никогда актуальной. Эксперты в один голос заявляют: ситуация с рыбалкой в киевских водоемах крайне плачевна. За последние 20 лет из вод Днепра исчезла практически вся рыба, контроль же над браконьерством отсутствует. Есть ли будущее у столичной рыбалки, разбирался «Обозреватель».

(далее…)

День рыбака: рыбалка на капустном поле и козел вместо улова

Пятница, Июль 6th, 2012

Байки, приметы и советы новичкам от бывалых.

(далее…)