Archive for the ‘Правозащита’ Category

Андрей Нелипа: «Наши приоритеты — борьба с браконьерством и популяризация цивилизованного рыболовства»

Воскресенье, Июнь 7th, 2015

Президент «Громади Рибалок України» проинструктировал Pikerton.com как правильно бороться с браконьерами на украинских водоёмах.

(далее…)

Громада Рибалок України: Зараз ми боремося проти узаконеного браконьєрства

Вторник, Февраль 5th, 2013

ГРУмадяне

За приблизними підрахунками  експертів, в Україні налічується близько 12 мільйонів любителів риболовлі, а це чверть всього населення держави. Як показує практика, це освічені, активні та цілеспрямовані громадяни, які можуть не лише захищати свої особисті інтереси, а й діяти на благо всього суспільства. Про діяльність першої риболовної громадської організації в Україні ГУРТ у форматі PRоГОну дізнавався у Андрія Неліпи, президента ВГО «Громада Рибалок України».

(далее…)

Если не мы, то кто? Интервью газете «Рыбак Рыбака»

Среда, Январь 30th, 2013

ИНТЕРВЬЮ С ПРЕЗИДЕНТОМ ВСЕУКРАИНСКОГО РЫБОЛОВНОГО ОБЩЕСТВА «ГРОМАДА РЫБАЛОК УКРАИНЫ»

Рыболовы Украины празднуют большую победу: общественным инспекторам рыбоохраны законодательно возвращено право составлять протоколы об административных наруше­ниях правил рыболовства. Решающую роль в этом знаковом успехе рыбацкой обществен­ности сыграла всеукраинская общественная организация «Громада Рыбалок Украины». Ее президент Андрей Нелипа любезно согласился ответить на вопросы «РР».

(далее…)

Щорічна доповідь НУО «Громадська оцінка національної екологічної політики»

Суббота, Декабрь 29th, 2012

25 грудня 2012 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулась презентація щорічної доповіді НУО «Громадська оцінка національної екологічної політики» за 2011 рік.

Під час презентації було озвучено вітальне слово від Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова, в якому зазначалось, що міністерство готове співпрацювати з усіма інститутами громадянського суспільства і для цього діє громадська приймальня, урядовий контактний центр, пряма телефонна лінія Міністерства екології та природних ресурсів України. Нової якості і активності набула Громадська рада при Мінприроди, у якій сформовані комісії, що координуватимуть різні напрямки діяльності екологічного спрямування. Також у міністерстві забезпечується своєчасність розгляду звернень громадян відділом взаємодії із ЗМІ та консультацій з громадськістю.

(далее…)

Загальнонаціональний антикорупційний форум України

Понедельник, Декабрь 3rd, 2012
Нажмите на изображение для увеличения
 
30 листопада 2012 року у Києві відбувся 1 Загальнонаціональний антикорупційний форум України в приміщенні Українського дому на який була запрошена і взяла участь ВГО «Громада Рибалок України». Тема заходу «Роль і місце органів виконавчої влади, місцевовго самоврядування та громадьскіх організацій у запобіганні та протидії корупції в Україні».
Фактично, це був відгук прогресивних сил України на рішення XV–ої Міжнародної Антикорупційної Конференції (ІАСС), що пройшла у Бразилії з 7 по 10 листопада 2012 року. (далее…)

Перша річна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Среда, Ноябрь 21st, 2012

21 листопада 2012 року у Києві відбулася Перша річна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Окрім безпосередньо учасників платформи, у заході також взяли участь Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, Перший віце-прем`єр-міністр України Валерій Хорошковський  та Голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції, співголова «EuroNest» Борис Тарасюк.

(далее…)

Апеляційну скаргу Держрибагентства проти ГРУ відхилено

Понедельник, Ноябрь 5th, 2012

10.08.2012 Державне агентство рибного господарства України звернулося до Апеляційного суду м. Києва з апеляційною скаргою на рішення Оболонського районного суду м. Києва від 31.07.2012 у цивільній справі № 2-2500/12 (суддя Яценко Н.О.) за позовом Держрибагентства до президента ВГО «Громада Рибалок України» Неліпи А.В. про захист своєї ділової репутації та спростування інформації.

(далее…)